s-sub

KONTAKT


BASENY

Rozumiemy, jak ważny jest basen dla dobrego samopoczucia i szczęścia Twojego oraz Twojej rodziny. W związku z tym, jesteśmy bardzo dumni z naszego doświadczenia zdobytego podczas prac przy różnych rodzajach basenów.

Czyszczenie i konserwacja basenów są bardzo ważne, gdyż mogą przedłużyć ich używalność, bez konieczności kosztownych remontów, o wiele lat.

Winylowe pokrycie basenu, przy prawidłowej konserwacji, może nie wymagać wymiany nawet przez 15 lat. Niestety, jeśli nie jest właściwie utrzymane, czas ten może sie skrócić drastycznie nawet do 3 lat!

Dla basenów cementowych zalecamy czyszczenie pod ciśnieniem, baseny drewniane poddajemy najpierwczyszczeniu pod ciśnieniem, a później, jeśli jest taka potrzeba, dokonujemy renowacji, czyli polerowania i malowania.

Mamy doświadczenie z basenami o różnych wariantach konstrukcyjnych, w tym z zastosowaniem: betonu, bruku, a nawet drewna!

Nasza ekipa zidentyfikuje potencjalne problemy przed rozpoczęciem pracy. Sprawdzimy stan Twojego basenu i zrobimy wszystko, żebyś później nie miał do czynienia z kosztownymi naprawami!

Jeśli chcesz wykonać remont szybko, profesjonalnie i tanio, zadzwoń do ProEuroDeck po bezpłatną wycenę: 267-979-8503


Przed & Po galeria zdjęć: